HOEGERT прилагодлива кримп клешта  HT1P190

HOEGERT прилагодлива кримп клешта HT1P190

1.710 ден.
Шифра на производ: 1P190
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Клешти кои се прилагодуваат на големината на ракавот на кабелот. Се користи во телекомуникациите, електрониката и други монтажни работи.

Карактеристики
• изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик
• четириаголен профил на стегање за кабли од 0,25 до 6,0 mm 2 (23-10 AWG)
• брава за висок квалитет на стегање
• практични, лесни
• профилирана рачка за удобно држење и употреба на клешти

Технички податоци
175 мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT прилагодлива кримп клешта HT1P190 Опис на производот Клешти кои се прилагодуваат на големината на ракавот на кабелот. Се користи во телекомуникациите, електрониката и други монтажни работи. Карактеристики • изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик • четириаголен профил на стегање за кабли од 0,25 до 6,0 mm 2 (23-10 AWG) • брава за висок квалитет на стегање • практични, лесни • профилирана рачка за удобно држење и .. Category: Product #: 1P190 Regular price: 1.710 ден. 1.710
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS