Работна маса H2020хW3720хD530мм PT033
  • Работна маса H2020хW3720хD530мм PT033
  • Работна маса H2020хW3720хD530мм PT033
  • Работна маса H2020хW3720хD530мм PT033

Работна маса H2020хW3720хD530мм PT033

172.990 ден.
Шифра на производ: PT033
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
PT033 е работна маса која комбинира функционален дизајн со ефективни карактеристики кои ги задоволуваат корпоративните потреби, развиени како сигурно и издржливо решение за индустриски средини.

Карактеристики
• Димензии: H2020хW3720хD530мм
• Тежина без додатоци: 375 kg
• Материјал: DKP и HRP лим
• Електростатска прашкаста облога
• RAL7011 (темно сива) и RAL7016 (антрацитно сива) 
• Големина на панелот: H375хW620хD15мм х6мм перфориран панел
• Големина на панелот: H300хW620хD15мм х2мм перфориран панел
• Големина на маса: W2480xD550 
• Масивна маса од цврсто дрво од 40 мм
• 8 ЕЕЗ. покриен заземјен штекер од 220 V (Класа за заштита IP44)
• LED осветлување (3x14W со прекинувач)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Работна маса H2020хW3720хD530мм PT033 Опис на производот PT033 е работна маса која комбинира функционален дизајн со ефективни карактеристики кои ги задоволуваат корпоративните потреби, развиени како сигурно и издржливо решение за индустриски средини. Карактеристики • Димензии: H2020хW3720хD530мм • Тежина без додатоци: 375 kg • Материјал: DKP и HRP лим • Електростатска прашкаста облога • RAL7011 (темно сива) и RAL7016 (антраци.. Category: Product #: PT033 Regular price: 172.990 ден. 172.990
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS