Работна маса H2020хW1860хD530мм PT002
  • Работна маса H2020хW1860хD530мм PT002
  • Работна маса H2020хW1860хD530мм PT002
  • Работна маса H2020хW1860хD530мм PT002

Работна маса H2020хW1860хD530мм PT002

110.990 ден.
Шифра на производ: PT002
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
PT002 е работна маса која комбинира функционален дизајн со ефективни карактеристики кои ги задоволуваат корпоративните потреби, развиени како сигурно и издржливо решение за индустриски средини.

Карактеристики
• Димензии H2020хW1860хD530мм.
• Тежина 190 kg без додатоци.
• DKP, HRP и материјал од нерѓосувачки челик.
• Електростатска прашкаста облога.
• RAL7011 (темно сива) и RAL7016 (антрацит сива) 
• Димензии на перфориран панел H375хW620хD15мм х3мм.
• Димензии на перфориран панел H300хW620хD15мм х1мм.
• Големина на масата W1240xD550.
• Масивна маса од цврсто дрво од 30 mm 
• 4 парчиња покриен заземјен штекер од 220V (Класа за заштита IP44).
• LED осветлување (3x14W со прекинувач).

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Работна маса H2020хW1860хD530мм PT002 Опис на производот PT002 е работна маса која комбинира функционален дизајн со ефективни карактеристики кои ги задоволуваат корпоративните потреби, развиени како сигурно и издржливо решение за индустриски средини. Карактеристики • Димензии H2020хW1860хD530мм. • Тежина 190 kg без додатоци. • DKP, HRP и материјал од нерѓосувачки челик. • Електростатска прашкаста облога. • RAL7011 (темно сива.. Category: Product #: PT002 Regular price: 110.990 ден. 110.990
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS