Работен ормар H2000хW950хD450мм PT022
  • Работен ормар H2000хW950хD450мм PT022
  • Работен ормар H2000хW950хD450мм PT022
  • Работен ормар H2000хW950хD450мм PT022

Работен ормар H2000хW950хD450мм PT022

34.990 ден.
Шифра на производ: PT022
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
PT022 е работен ормар кој комбинира функционален дизајн со ефективни карактеристики кои ги задоволуваат корпоративните потреби, развиени како сигурно и издржливо решение за индустриски средини.

Карактеристики
• Димензии: H2000хW950хD450мм
• Тежина (без додатоци): 65 kg
• Бои: RAL7011 (темно сива) и RAL7016 (антрацит сива) 
• 4 полици – (Ш940хД500мм)
• Материјал: DKP лим (0,80 ~ 1,20 mm)
• Електростатска прашкаста облога (E/P)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Работен ормар H2000хW950хD450мм PT022 Опис на производот PT022 е работен ормар кој комбинира функционален дизајн со ефективни карактеристики кои ги задоволуваат корпоративните потреби, развиени како сигурно и издржливо решение за индустриски средини. Карактеристики • Димензии: H2000хW950хD450мм • Тежина (без додатоци): 65 kg • Бои: RAL7011 (темно сива) и RAL7016 (антрацит сива)  • 4 полици – (Ш940хД500мм) • Материјал: DKP лим.. Category: Product #: PT022 Regular price: 34.990 ден. 34.990
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS