HOEGERT вакумски држач за стакла, носивост 40 Кг HT4B315
  • HOEGERT вакумски држач за стакла, носивост 40 Кг HT4B315

HOEGERT вакумски држач за стакла, носивост 40 Кг HT4B315

350 ден.
Шифра на производ: 4B315
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Вакумски држач за стакла изработена од висококвалитетна пластика. Гумената вшмукувачка чаша со дијаметар од 120 mm и капацитет за подигање од 40 kg обезбедува висока удобност и безбедност при работа. Вдлабната рачка ја подобрува удобноста при користење. Дизајниран за професионална употреба. Вакумскиот држач се користи за транспорт на прозорско стакло, мазни предмети и керамички плочки.

Карактеристики
• носивост до 40 kg;
• дијаметар 120 mm;
• примена: стакло, керамика;
• материјал: пластика;
• oснова изработена од гума.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT вакумски држач за стакла, носивост 40 Кг HT4B315 Опис на производот Вакумски држач за стакла изработена од висококвалитетна пластика. Гумената вшмукувачка чаша со дијаметар од 120 mm и капацитет за подигање од 40 kg обезбедува висока удобност и безбедност при работа. Вдлабната рачка ја подобрува удобноста при користење. Дизајниран за професионална употреба. Вакумскиот држач се користи за транспорт на прозорско стакло, мазни предмети и керамички.. Category: Product #: 4B315 Regular price: 350 ден. 350
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS