HOEGERT универзален мерач за профили  HT4М218
  • HOEGERT универзален мерач за профили  HT4М218

HOEGERT универзален мерач за профили HT4М218

860 ден.
Шифра на производ: 4М218
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Универзалниот мерач на профил се користи за репродукција на специфични модели или облици. Тоа овозможува да се копираат особено комплицирани, неправилни форми. Применлив за градежни работи, реновирање и финиширање, вклучувајќи поплочување, столарија и лимарски работи.

Карактеристики
• изработени од еластични пластични листови кои овозможуваат прецизно копирање на неправилни форми;
• максимална ширина на мерење - 275 mm;
• длабочина на репродукција 45 mm.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT универзален мерач за профили HT4М218 Опис на производот Универзалниот мерач на профил се користи за репродукција на специфични модели или облици. Тоа овозможува да се копираат особено комплицирани, неправилни форми. Применлив за градежни работи, реновирање и финиширање, вклучувајќи поплочување, столарија и лимарски работи. Карактеристики • изработени од еластични пластични листови кои овозможуваат прецизно копирање на неправилни.. Category: Product #: 4М218 Regular price: 860 ден. 860
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS