HOEGERT сет ударни TORX приклучоци HT6R002
  • HOEGERT сет ударни TORX приклучоци HT6R002

HOEGERT сет ударни TORX приклучоци HT6R002

2.990 ден.
Шифра на производ: 6R002
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
TORX ударни приклучоци препорачани за автомобилски и механички услуги.

Карактеристики
• големина 1/2″
• изработен од висококвалитетен легиран челик CrMo.
• Т30, Т40, Т45. Т50, Т55, Т60, Т70, Т80

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT сет ударни TORX приклучоци HT6R002 Опис на производот TORX ударни приклучоци препорачани за автомобилски и механички услуги. Карактеристики • големина 1/2″ • изработен од висококвалитетен легиран челик CrMo. • Т30, Т40, Т45. Т50, Т55, Т60, Т70, Т80 .. Category: Product #: 6R002 Regular price: 2.990 ден. 2.990
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS