HOEGERT сет ударни продолжетоци, двострани 1/2"  HT4R006
  • HOEGERT сет ударни продолжетоци, двострани 1/2"  HT4R006

HOEGERT сет ударни продолжетоци, двострани 1/2" HT4R006

1.190 ден.
Шифра на производ: 4R006
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Комплет од иновативни двострани ударни приклучоци, вклучително и ударен продолжеток; компактно решение со најпопуларни големини на приклучоци и продолжеток што ја олеснува нивната употреба.
 

Карактеристики
• 1/2" прифат
• изработен од висококвалитетен легиран челик CrMo
• високо издржливи
• ги вклучува следните големини на приклучоци: 17, 19, 21 и 22 mm
• комплетот вклучува 1/2” ударен продолжеток со должина од 75 mm
• ковани

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT сет ударни продолжетоци, двострани 1/2" HT4R006 Опис на производот Комплет од иновативни двострани ударни приклучоци, вклучително и ударен продолжеток; компактно решение со најпопуларни големини на приклучоци и продолжеток што ја олеснува нивната употреба.   Карактеристики • 1/2" прифат • изработен од висококвалитетен легиран челик CrMo • високо издржливи • ги вклучува следните големини на приклучоци: 17, 19, 21 и 22 mm • комплетот вк.. Category: Product #: 4R006 Regular price: 1.190 ден. 1.190
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS