HOEGERT сет ударни HEX приклучоци 1/2"   HT6R004
  • HOEGERT сет ударни HEX приклучоци 1/2"   HT6R004

HOEGERT сет ударни HEX приклучоци 1/2" HT6R004

3.290 ден.
Шифра на производ: 6R004
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Комплет HEX приклучоци за ударни битови препорачани за автомобилски и механички услуги.

Карактеристики
• големина 1/2″
• изработен од висококвалитетен CrMo легиран челик за подолг век на траење.
• H6, H7, H8, H10, H12, H14, H17, H19

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT сет ударни HEX приклучоци 1/2" HT6R004 Опис на производот Комплет HEX приклучоци за ударни битови препорачани за автомобилски и механички услуги. Карактеристики • големина 1/2″ • изработен од висококвалитетен CrMo легиран челик за подолг век на траење. • H6, H7, H8, H10, H12, H14, H17, H19   .. Category: Product #: 6R004 Regular price: 3.290 ден. 3.290
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS