HOEGERT сет ударни битови M5-M18 (Spline)  HT6R006
  • HOEGERT сет ударни битови M5-M18 (Spline)  HT6R006

HOEGERT сет ударни битови M5-M18 (Spline) HT6R006

2.850 ден.
Шифра на производ: 6R006
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Комплет ударни битови (Spline) препорачани за автомобилски и механички услуги.

Карактеристики
• големина 1/2″
• изработен од висококвалитетен CrMo легиран челик за подолг век на траење.
• М5, М6, М8, М10, М12, М14, М16, М18

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT сет ударни битови M5-M18 (Spline) HT6R006 Опис на производот Комплет ударни битови (Spline) препорачани за автомобилски и механички услуги. Карактеристики • големина 1/2″ • изработен од висококвалитетен CrMo легиран челик за подолг век на траење. • М5, М6, М8, М10, М12, М14, М16, М18 .. Category: Product #: 6R006 Regular price: 2.850 ден. 2.850
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS