HOEGERT сет одрвртувачи и приклучоци, 63 парчиња  HT1S105
  • HOEGERT сет одрвртувачи и приклучоци, 63 парчиња  HT1S105
  • HOEGERT сет одрвртувачи и приклучоци, 63 парчиња  HT1S105

HOEGERT сет одрвртувачи и приклучоци, 63 парчиња HT1S105

2.490 ден.
Шифра на производ: 1S105
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Збир од шрафцигери, делови за шрафцигер и приклучоци со додатоци. Спакувано во практично куќиште, кое го олеснува складирањето на сите елементи од комплетот. Незаменлив за секој професионалец.
 

Карактеристики
• шрафцигери и делови за шрафцигери изработени од висококвалитетен легиран челик S2;

• приклучоци и прецизни шрафцигери изработени од висококвалитетен челик од легура на хром-ванадиум;

• магнетизатор / демагнетизатор овозможува магнетизирање на врвот на шрафцигерот;

• издржливи, отпорени на деформација и оштетување;

• вградениот магнет во рачката на шрафцигерот цврсто ги држи додатоците;

• двокомпонентна рачка од шрафцигерот со специјално формирана површина против лизгање што ја зголемува силата на затегнување;

• спакуван во практично куќиште, кое овозможува складирање на сите елементи.
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT сет одрвртувачи и приклучоци, 63 парчиња HT1S105 Опис на производот Збир од шрафцигери, делови за шрафцигер и приклучоци со додатоци. Спакувано во практично куќиште, кое го олеснува складирањето на сите елементи од комплетот. Незаменлив за секој професионалец.   Карактеристики • шрафцигери и делови за шрафцигери изработени од висококвалитетен легиран челик S2; • приклучоци и прецизни шрафцигери изработени од висококвалитетен челик од ле.. Category: Product #: 1S105 Regular price: 2.490 ден. 2.490
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2023. UKION SHOPS