HOEGERT сет одрвртувачи и приклучоци HT1S100
  • HOEGERT сет одрвртувачи и приклучоци HT1S100
  • HOEGERT сет одрвртувачи и приклучоци HT1S100

HOEGERT сет одрвртувачи и приклучоци HT1S100

990 ден.
Шифра на производ: 1S100
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Рачка од шрафцигер со сет од 26 парчиња битови, 6 приклучоци и адаптер. Комплет составен од 34 елементи со практичен организатор за практично складирање на сите елементи на едно место. Незаменлив за секој професионалец. 

Карактеристики
• битови од шрафцигер изработени од висококвалитетен легиран челик S2;
• приклучоци од висококвалитетен челик од легура на хром-ванадиум;
• издржлив, отпорен на деформации и оштетувања;
• вградениот магнет цврсто го држи заглавениот бит;
• двокомпонентна рачка со специјално формирана површина против лизгање што ја зголемува силата на затегнување;
• спакуван во практичен организатор кој овозможува складирање на сите елементи.

Сетот се состои од:
Шрафцигер 
Битови за шрафцигери: 
SL 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm 
PH0, PH1, PH2, PH2, PH3 
PZ0, PZ1, PZ2, PZ2, PZ3 
T10, T15, T20, T25 
TT10, TT20, TT25 
H3, H4, H5, H6 
1/4" штекер адаптер 
1/4" приклучоци: 
4 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm, 9 mm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT сет одрвртувачи и приклучоци HT1S100 Опис на производот Рачка од шрафцигер со сет од 26 парчиња битови, 6 приклучоци и адаптер. Комплет составен од 34 елементи со практичен организатор за практично складирање на сите елементи на едно место. Незаменлив за секој професионалец.  Карактеристики • битови од шрафцигер изработени од висококвалитетен легиран челик S2; • приклучоци од висококвалитетен челик од легура на хром-ванадиум; .. Category: Product #: 1S100 Regular price: 990 ден. 990
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS