HOEGERT сет изолирани одвртувачи 1000V, 8 парчиња  HT1S998
  • HOEGERT сет изолирани одвртувачи 1000V, 8 парчиња  HT1S998

HOEGERT сет изолирани одвртувачи 1000V, 8 парчиња HT1S998

1.190 ден.
Шифра на производ: 1S998
Достапност: На залиха
Количина:


Опис на производот
Комплет VDE шрафцигери сертифицирани за работа на електрични жици под напон до 1000V. Удобна, изолирана рачка со систем за брзо менување на стебла во комплет со 5 бита и 2 клуча за прекинувачки ормари, спакувани во практично пакување. Незаменлив за секој професионалец.

Карактеристики
• VDE 1000 V
• шрафцигери изработени од висококвалитетен легиран челик S2
• изолирана рачка со систем за брзо менување на стебла
• прифат на рачката за стабилно прифаќење на битовите од шрафцигерот
• издржлив, отпорен на деформации и оштетувања
• два клуча за прекинувачки ормари
• двокомпонентна рачка со специјално формирана антилизгачка површина што ја зголемува силата на затегнување
• спакуван во практично куќиште, кое овозможува складирање на сите елементи.


 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT сет изолирани одвртувачи 1000V, 8 парчиња HT1S998 Опис на производот Комплет VDE шрафцигери сертифицирани за работа на електрични жици под напон до 1000V. Удобна, изолирана рачка со систем за брзо менување на стебла во комплет со 5 бита и 2 клуча за прекинувачки ормари, спакувани во практично пакување. Незаменлив за секој професионалец. Карактеристики • VDE 1000 V • шрафцигери изработени од висококвалитетен легиран челик S2 • изолирана р.. Category: Product #: 1S998 Regular price: 1.190 ден. 1.190
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS