HOEGERT сет челични нитни со навој 150 парчиња HT8G505
  • HOEGERT сет челични нитни со навој 150 парчиња HT8G505

HOEGERT сет челични нитни со навој 150 парчиња HT8G505

550 ден.
Шифра на производ: 8G505
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
За трајно спојување на елементите се користат челични навртки за нитни. Имаат метрички навој за употреба со завртки за прицврстување.

Карактеристики
• изработени од челик; 
• цилиндрични; 
• нажлебени; 
• 6 големини; 
• доаѓаат во пригодна кутија со прегради. 

Сетот вклучува 150 парчиња

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT сет челични нитни со навој 150 парчиња HT8G505 Опис на производот За трајно спојување на елементите се користат челични навртки за нитни. Имаат метрички навој за употреба со завртки за прицврстување. Карактеристики • изработени од челик;  • цилиндрични;  • нажлебени;  • 6 големини;  • доаѓаат во пригодна кутија со прегради.  Сетот вклучува 150 парчиња   .. Category: Product #: 8G505 Regular price: 550 ден. 550
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS