HOEGERT сет алати  HT1R486 ( 63 парчиња )
  • HOEGERT сет алати  HT1R486 ( 63 парчиња )

HOEGERT сет алати HT1R486 ( 63 парчиња )

3.190 ден.
Шифра на производ: 1R486
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Комплет од 1/4” приклучоци и додатоци, 63 парчиња.

Карактеристики
• приклучоци и додатоци изработени од челик од легура на хром-ванадиум;
• отпорен на деформација;
• ковани;
• крцкалка со 72 заби изработена од челик од легура на хром-молибден кој ја подобрува издржливоста на механизмот и прецизноста на работата;
• дизајниран за работа под тешки товари;
• спакуван во метална кутија;
• внатрешноста на куќиштето е изработена од флексибилен материјал, што го олеснува пристапот до алатите и гарантира непроменлива положба на елементите за време на транспортот.

Сетот содржи:
Битови со приклучок 1/4”:
SL4, SL5,5, SL7 mm
PH1, PH2, PH3
PZ1, PZ2, PZ3
Т8, Т10, Т15, Т20, Т25, Т30, Т40
H3, H4, H5, H6, H7, H8
Шестоаголни приклучоци 1/4”: 4, 4,5, 5, 5,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm
Долги шестоаголни приклучоци 1/4”: 4, 4,5, 5, 5,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm
Торкс приклучоци: E4, E5, E6, E7, E8, E10
Продолжетоци 1/4”: 50, 100, 150 mm
Продолжуеток 1/4”, 140 mm
Т-рачка: 110 mm
Универзален зглоб 1/4”
Рачка од шрафцигер 150 mm
Адаптер 1/4”

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT сет алати HT1R486 ( 63 парчиња ) Опис на производот Комплет од 1/4” приклучоци и додатоци, 63 парчиња. Карактеристики • приклучоци и додатоци изработени од челик од легура на хром-ванадиум; • отпорен на деформација; • ковани; • крцкалка со 72 заби изработена од челик од легура на хром-молибден кој ја подобрува издржливоста на механизмот и прецизноста на работата; • дизајниран за работа под тешки товари; • спакуван во ме.. Category: Product #: 1R486 Regular price: 3.190 ден. 3.190
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS