HOEGERT секач за кабли 600мм HT1P049

HOEGERT секач за кабли 600мм HT1P049

1.610 ден.
Шифра на производ: 1P049
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Ножици за сечење алуминиумски и бакарни едножилни и повеќежилни кабли. Сечат кабли без материјална деформација или дробење.

Карактеристики
• ножеви за сечење изработени од висококвалитетен челик од легура на хром-ванадиум
• Profi led рачки на краевите на рачката
• максимален дијаметар на кабел помеѓу 22 mm и 26 mm.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT секач за кабли 600мм HT1P049 Опис на производот Ножици за сечење алуминиумски и бакарни едножилни и повеќежилни кабли. Сечат кабли без материјална деформација или дробење. Карактеристики • ножеви за сечење изработени од висококвалитетен челик од легура на хром-ванадиум • Profi led рачки на краевите на рачката • максимален дијаметар на кабел помеѓу 22 mm и 26 mm.     .. Category: Product #: 1P049 Regular price: 1.610 ден. 1.610
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS