HOEGERT рачна преса за проширување на цевки HT1P628
  • HOEGERT рачна преса за проширување на цевки HT1P628

HOEGERT рачна преса за проширување на цевки HT1P628

1.390 ден.
Шифра на производ: 1P628
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Пресата е наменета за рачно проширување на бакарни и алуминиумски цевки.Исклучително лесна за употреба.
Пресесата е наменета за монтажни, автомобилски и градежни работи.


Карактеристики
• изработена од челик;
• Дизајнирана за цевки со дијаметар:
   6, 8, 10, 12, 16, 19, 22 мм
   1/4", 5/16", 3/8", 1/2", 5/8", 3/4", 7/8".

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT рачна преса за проширување на цевки HT1P628 Опис на производот Пресата е наменета за рачно проширување на бакарни и алуминиумски цевки.Исклучително лесна за употреба. Пресесата е наменета за монтажни, автомобилски и градежни работи. Карактеристики • изработена од челик; • Дизајнирана за цевки со дијаметар:    6, 8, 10, 12, 16, 19, 22 мм    1/4", 5/16", 3/8", 1/2", 5/8", 3/4", 7/8". .. Category: Product #: 1P628 Regular price: 1.390 ден. 1.390
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS