HOEGERT работилнички рефлектор, USB полнење HT1E430
  • HOEGERT работилнички рефлектор, USB полнење HT1E430
  • HOEGERT работилнички рефлектор, USB полнење HT1E430

HOEGERT работилнички рефлектор, USB полнење HT1E430

2.590 ден.
Шифра на производ: 1E430
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Пренослив рефлектор корисен во секоја работилница и на градилиште, особено за време на работа или други активности на недоволно осветлени места или после самрак. Се полни преку USB приклучок со функција POWER BANK. Тој е дизајниран за професионална употреба. 

Карактеристики
• 2 x 10W COB LED осветлување кое обезбедува многу добро осветлување на работното место;
• 1150 lm;
• 3 режими на работа: 2 x COB LED, 1 x лево COB LED, 1 x десно COB LED;
• Li-Ion батерија од 3,7 V 4400 mAh;
• Функција POWER BANK – може да се користи како полнач за други додатоци;
• USB полнење, вклучен кабел за напојување;
• време на полнење 4 часа;
• максимално работно време до 4 – 4,5 часа осветлување;
• IP54 заштитата од навлегување овозможува користење на производот дури и при неповолни временски услови;
• изработен од висококвалитетен, нелизгачки ABS со TPR агли, обезбедувајќи заштита од пукнатини на телото;
• рачка што ви овозможува и да го ставите рефлекторот на рамна површина и удобно да го држите во рака;
• ги задоволува барањата на енергетската класа на LED (од А++ до А).

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT работилнички рефлектор, USB полнење HT1E430 Опис на производот Пренослив рефлектор корисен во секоја работилница и на градилиште, особено за време на работа или други активности на недоволно осветлени места или после самрак. Се полни преку USB приклучок со функција POWER BANK. Тој е дизајниран за професионална употреба.  Карактеристики • 2 x 10W COB LED осветлување кое обезбедува многу добро осветлување на работното место; • 1150 lm; .. Category: Product #: 1E430 Regular price: 2.590 ден. 2.590
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS