HOEGERT работилничка светилка на склопување, USB полнење HT1E407
  • HOEGERT работилничка светилка на склопување, USB полнење HT1E407
  • HOEGERT работилничка светилка на склопување, USB полнење HT1E407
  • HOEGERT работилничка светилка на склопување, USB полнење HT1E407
  • HOEGERT работилничка светилка на склопување, USB полнење HT1E407

HOEGERT работилничка светилка на склопување, USB полнење HT1E407

1.890 ден.
Шифра на производ: 1E407
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Работилничка светилка што се преклопува корисна во секоја работилница, автомобил или дом, особено за време на работа или други активности на недоволно осветлени  места или после самрак. Дизајнирана за професионална употреба.

Карактеристики
• 5W, 400 lm, COB LED главно осветлување кое обезбедува добро осветлување на работното место;
• дополнително, челно LED осветлување, 2 x 3W, 200lm;
• IP54 заштитата од навлегување овозможува користење на производот дури и при неповолни временски услови;
• регулирањето на моќноста на осветлувањето го олеснува прилагодувањето на јачината на осветлувањето во зависност од потребите;
• Li-Ion 3,7 V, батерија од 2000 mAh;
• Функција POWER BANK – може да се користи како полнач за други уреди;
• максимално работно време до 2 – 2,5 часа осветлување;
• USB полнење, вклучен кабел за напојување;
• време на полнење 3 ч;
• индикатор за нивото на полнење на батеријата;
• преклоплива структура која може да се ротира за 270 °;
• магнетот во основата ви овозможува да ја инсталирате светилката на која било метална површина и да го осветлите работното место;
• држачот за кука ви овозможува да ја обесувате светилката;
• изработен од висококвалитетен, нелизгачки ABS;
• ги задоволува барањата на енергетската класа на LED (од А++ до А).

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT работилничка светилка на склопување, USB полнење HT1E407 Опис на производот Работилничка светилка што се преклопува корисна во секоја работилница, автомобил или дом, особено за време на работа или други активности на недоволно осветлени  места или после самрак. Дизајнирана за професионална употреба. Карактеристики • 5W, 400 lm, COB LED главно осветлување кое обезбедува добро осветлување на работното место; • дополнително, челно LED осветлување, 2 .. Category: Product #: 1E407 Regular price: 1.890 ден. 1.890
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS