HOEGERT работилничка светилка HT1E409
  • HOEGERT работилничка светилка HT1E409
  • HOEGERT работилничка светилка HT1E409

HOEGERT работилничка светилка HT1E409

1.190 ден.
Шифра на производ: 1E409
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Работилничка светилка корисна во секоја работилница, автомобил или дом, особено за време на работа или други активности на недоволно осветлени  места или после самрак. Светилката е дизајнирана за професионална употреба..

Карактеристики
• 10W, 400 lm, COB LED главно осветлување кое обезбедува добро осветлување на работното место;
• IP54 заштитата овозможува користење на производот дури и при неповолни временски услови;
• регулирањето на моќноста на осветлувањето го олеснува прилагодувањето на осветленоста на осветлувањето во зависност од потребите;
• Li-Ion 3,7 V, 2000 mAh батерија;
• максимално работно време до 2 – 2,5 часа осветлување;
• USB полнење, вклучен кабел за напојување;
• време на полнење 3 ч;
• ротирана основа за 360 °;
• магнетот во основата ви овозможува да ја инсталирате светилката на која било метална површина и да ја поставите под кој било агол, обезбедувајќи ефективно осветлување на работното место;
• кука за висечко поставување на светилка на различни места;
• изработена од висококвалитетен, нелизгачки ABS;
• профилирано тело;
• ги задоволува барањата на енергетската класа на LED (од А++ до А).

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT работилничка светилка HT1E409 Опис на производот Работилничка светилка корисна во секоја работилница, автомобил или дом, особено за време на работа или други активности на недоволно осветлени  места или после самрак. Светилката е дизајнирана за професионална употреба.. Карактеристики • 10W, 400 lm, COB LED главно осветлување кое обезбедува добро осветлување на работното место; • IP54 заштитата овозможува користење на про.. Category: Product #: 1E409 Regular price: 1.190 ден. 1.190
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS