HOEGERT подесив потпорен сталак за плочи за сува градба HT3B680
  • HOEGERT подесив потпорен сталак за плочи за сува градба HT3B680
  • HOEGERT подесив потпорен сталак за плочи за сува градба HT3B680
  • HOEGERT подесив потпорен сталак за плочи за сува градба HT3B680
  • HOEGERT подесив потпорен сталак за плочи за сува градба HT3B680
  • HOEGERT подесив потпорен сталак за плочи за сува градба HT3B680

HOEGERT подесив потпорен сталак за плочи за сува градба HT3B680

2.190 ден.
Шифра на производ: 3B680
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Поддршка за лесно придржување на плочи. Корисно за поставување рамки, тавански плочки, ѕидни плочки, поправка на залепени површини. Незаменлив при реновирање и градежни работи, работилници или занаети.

Карактеристики
• максимална носивост: 30 kg;
• прилагодување на висината во опсег од: 60-115 cm 
• гумени, нелизгачки стапала за заштита на материјалот од оштетување и обезбедување стабилност;
• специјалната брава обезбедува безбедност за време на работата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT подесив потпорен сталак за плочи за сува градба HT3B680 Опис на производот Поддршка за лесно придржување на плочи. Корисно за поставување рамки, тавански плочки, ѕидни плочки, поправка на залепени површини. Незаменлив при реновирање и градежни работи, работилници или занаети. Карактеристики • максимална носивост: 30 kg; • прилагодување на висината во опсег од: 60-115 cm  • гумени, нелизгачки стапала за заштита на материјалот од оштетување и обез.. Category: Product #: 3B680 Regular price: 2.190 ден. 2.190
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS