Распродадено
HOEGERT пневматски одвртувач 3/4", 1800Nm, Twin hammer HT4R625

HOEGERT пневматски одвртувач 3/4", 1800Nm, Twin hammer HT4R625

14.460 ден.
Шифра на производ: 4R625
Достапност: Распродадено
Количина:

Опис на производот
Голем пневматски одвртувач со дополнителна рачка. Се примена во индустријата, машинските услуги и работилниците за автомобили.

Карактеристики
• 3/4" TWIN HAMMER погон;
• макс. работен вртежен момент: 1800 Nm;
• макс. вртежен момент: 2400 Nm;
• CW/CCW селектор;
• 3 работни брзини;
• потрошувачка на воздух: 583l/min;
• притисок: 90 PSI/6,3 Bar;
• големина на приклучокот за довод на воздух: 3/8";
• ротациона брзина: 4600 RPM;
• тежина: 7 кг.

Технички податоци
1800 Nm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT пневматски одвртувач 3/4", 1800Nm, Twin hammer HT4R625 Опис на производот Голем пневматски одвртувач со дополнителна рачка. Се примена во индустријата, машинските услуги и работилниците за автомобили. Карактеристики • 3/4" TWIN HAMMER погон; • макс. работен вртежен момент: 1800 Nm; • макс. вртежен момент: 2400 Nm; • CW/CCW селектор; • 3 работни брзини; • потрошувачка на воздух: 583l/min; • притисок: 90 PSI/6,3 Bar; • големина на приклучоко.. Category: Product #: 4R625 Regular price: 14.460 ден. 14.460
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS