Распродадено
HOEGERT пневматска дупчалка HT4R635

HOEGERT пневматска дупчалка HT4R635

2.570 ден.
Шифра на производ: 4R635
Достапност: Распродадено
Количина:

Карактеристики
• наменет за работилници и работи за реновирање;
• за дупчење дупки со максимален дијаметар од 10 mm во разни материјали,
  на пр. дрво, метал или камен;
• високата брзина на ротација од 1800 вртежи во минута обезбедува оптимални
  работни параметри;
• прекинувач за ротација лево / десно;
• излез на воздух низ рачката;
• лесен и практичен дизајн;
• работен притисок 6,2 бари / 90 PSI;
• довод на воздух 142 l/min.

Технички податоци:
3-10 мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT пневматска дупчалка HT4R635 Карактеристики • наменет за работилници и работи за реновирање; • за дупчење дупки со максимален дијаметар од 10 mm во разни материјали,   на пр. дрво, метал или камен; • високата брзина на ротација од 1800 вртежи во минута обезбедува оптимални   работни параметри; • прекинувач за ротација лево / десно; • излез на воздух низ рачката; • лесен и практичен дизајн; • работен притисок 6,2 бари.. Category: Product #: 4R635 Regular price: 2.570 ден. 2.570
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS