Распродадено
HOEGERT пиштол за воздух со манометар HT4R758
  • HOEGERT пиштол за воздух со манометар HT4R758

HOEGERT пиштол за воздух со манометар HT4R758

950 ден.
Шифра на производ: 4R758
Достапност: Распродадено
Количина:

Опис на производот
Воздушен пиштол за надувување тркала со манометар.

Карактеристики
• макс. работен притисок: 174 PSI/ 12 Bar
• должина на цревото: 450 mm
• 1/4" спојка за брзо ослободување
• метален врв за адаптер

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT пиштол за воздух со манометар HT4R758 Опис на производот Воздушен пиштол за надувување тркала со манометар. Карактеристики • макс. работен притисок: 174 PSI/ 12 Bar • должина на цревото: 450 mm • 1/4" спојка за брзо ослободување • метален врв за адаптер   .. Category: Product #: 4R758 Regular price: 950 ден. 950
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS