Распродадено
HOEGERT нископрофилна хидраулична дигалка 2Т HT8G004
  • HOEGERT нископрофилна хидраулична дигалка 2Т HT8G004
  • HOEGERT нископрофилна хидраулична дигалка 2Т HT8G004
  • HOEGERT нископрофилна хидраулична дигалка 2Т HT8G004
  • HOEGERT нископрофилна хидраулична дигалка 2Т HT8G004
  • HOEGERT нископрофилна хидраулична дигалка 2Т HT8G004

HOEGERT нископрофилна хидраулична дигалка 2Т HT8G004

6.990 ден.
Шифра на производ: 8G004
Достапност: Распродадено
Количина:

Опис на производот
Хидраулична дигалка со низок профил за домашна употреба, како и за професионални работилници, која е совршена за спортски автомобили со ниска суспензија поради нискиот профил. Дигаката има тркала, што ја прави поудобна за користење. Структурата на уредот е зајакната со држачи, што резултира со висока издржливост. Изработена е од валан челичен лим. Дигалката има голем удар на хидрауличниот цилиндар и е фабрички наполнета со хидраулично масло - подготвена за употреба.

Карактеристики
• изработена од висококвалитетни материјали
• армирана структура
• TÜV сертификат
• капацитет на кревање 2 тони
• опсег на кревање 89-359 mm
• 4 тркала, вкл. 2 тркала во задната оска
• доаѓа со долга рачка за кревање за удобно ракување

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT нископрофилна хидраулична дигалка 2Т HT8G004 Опис на производот Хидраулична дигалка со низок профил за домашна употреба, како и за професионални работилници, која е совршена за спортски автомобили со ниска суспензија поради нискиот профил. Дигаката има тркала, што ја прави поудобна за користење. Структурата на уредот е зајакната со држачи, што резултира со висока издржливост. Изработена е од валан челичен лим. Дигалката има голем удар на хи.. Category: Product #: 8G004 Regular price: 6.990 ден. 6.990
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS