HOEGERT метална кутија за алат 18”  HT7G077

HOEGERT метална кутија за алат 18” HT7G077

2.450 ден.
Шифра на производ: 7G077
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Метална кутија за алати и мали делови. Цврстата конструкција гарантира издржливост и сигурност на производот.

Карактеристики
• 0,6 мм лакиран челичен лим;
• пет-коморна;
• големина 18"; ( 45 x 20,5 x 20 cm )
• лесен пристап до сите делови во исто време кога е отворена;
• дволисна покривка;
• можност за обезбедување со катанец;
• засилена двојна рачка;
• макс. оптоварување 50 кг.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT метална кутија за алат 18” HT7G077 Опис на производот Метална кутија за алати и мали делови. Цврстата конструкција гарантира издржливост и сигурност на производот. Карактеристики • 0,6 мм лакиран челичен лим; • пет-коморна; • големина 18"; ( 45 x 20,5 x 20 cm ) • лесен пристап до сите делови во исто време кога е отворена; • дволисна покривка; • можност за обезбедување со катанец; • засилена двојна рачка; • макс. оптовар.. Category: Product #: 7G077 Regular price: 2.450 ден. 2.450
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS