Распродадено
HOEGERT лежалка за работилница 100см   HT8G100

HOEGERT лежалка за работилница 100см HT8G100

3.990 ден.
Шифра на производ: 8G100
Достапност: Распродадено
Количина:

Опис на производот
Лежалката за работилницата има ергономска, контурирана форма и потпирач за глава што ви овозможува да го држите 'рбетот во вистинската положба и обезбедува удобна работа. Опремен е со 6 вртливи тркала со топчести лежишта кои овозможуваат ефикасно маневрирање под автомобилот. Лежалката може да се користи во професионални сервиси и помали работилници за автомобили.

Карактеристики
• изработен од издржлив PE-HD материјал;
• максимално оптоварување од 110 kg;
• големина 40 “, должина 1010 mm, ширина 470 mm, висина 115 mm;
• практичните вдлабнатини за завртки и клучеви спречуваат губење на мали делови;
• рачка за носење;
• меката потпора за главата обезбедува удобна работа.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT лежалка за работилница 100см HT8G100 Опис на производот Лежалката за работилницата има ергономска, контурирана форма и потпирач за глава што ви овозможува да го држите 'рбетот во вистинската положба и обезбедува удобна работа. Опремен е со 6 вртливи тркала со топчести лежишта кои овозможуваат ефикасно маневрирање под автомобилот. Лежалката може да се користи во професионални сервиси и помали работилници за автомобили. Карактерист.. Category: Product #: 8G100 Regular price: 3.990 ден. 3.990
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS