HOEGERT дигитален шублер HT4M274

HOEGERT дигитален шублер HT4M274

2.290 ден.2.860 ден.
Шифра на производ: 4М274
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
За мерење на надворешни и внатрешни димензии. Има мерач на длабочина.

Карактеристики
• изработен од нерѓосувачки челик
• 2 поделби: метрички и инчи
• завртка за заклучување
• прецизност на мерење 0,01 mm, опсег на мерење 155 mm
• копче за читање и ресетирање
• големи цифри на екранот од 8 mm
• автоматско активирање на системот за заштеда на енергија по 5 минути; реактивирање по поместување на вилиците
• содржи батерија
• прецизен шрафцигер за замена на батеријата
• параметри во согласност со DIN 862
• заштита од прашина и влага IP 54

Технички податоци
155 - 230 мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT дигитален шублер HT4M274 Опис на производот За мерење на надворешни и внатрешни димензии. Има мерач на длабочина. Карактеристики • изработен од нерѓосувачки челик • 2 поделби: метрички и инчи • завртка за заклучување • прецизност на мерење 0,01 mm, опсег на мерење 155 mm • копче за читање и ресетирање • големи цифри на екранот од 8 mm • автоматско активирање на системот за заштеда на енергија по 5 минути; реа.. Category: Product #: 4М274 Regular price: 2.290 ден. 2.860
2.290
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2023. UKION SHOPS