HOEGERT кримп клешта, Western plug (4P, 6P, 8P)   HT1P170

HOEGERT кримп клешта, Western plug (4P, 6P, 8P) HT1P170

1.150 ден.1.730 ден.
Шифра на производ: 1P170
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Алатка за стегање за терминали RJ-11, што се користи при инсталација и монтажа.

Карактеристики
• изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик
• издржлив и отпорен на деформација
• компатибилни терминали: 4P, 6P, 8P, 10P
• интегрирани секачи
• приспособување на силата на стегање: гарантира дека алатката се отвора откако конекторот ќе се стегне
• двокомпонентни материјални, анти-лизгачки рачки за удобно и сигурно држење

Технички податоци
200 mm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT кримп клешта, Western plug (4P, 6P, 8P) HT1P170 Опис на производот Алатка за стегање за терминали RJ-11, што се користи при инсталација и монтажа. Карактеристики • изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик • издржлив и отпорен на деформација • компатибилни терминали: 4P, 6P, 8P, 10P • интегрирани секачи • приспособување на силата на стегање: гарантира дека алатката се отвора откако конекторот ќе се стегне • двокомпонентни матер.. Category: Product #: 1P170 Regular price: 1.150 ден. 1.730
1.150
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS