HOEGERT количка за алат (празна) HT7G045
  • HOEGERT количка за алат (празна) HT7G045
  • HOEGERT количка за алат (празна) HT7G045
  • HOEGERT количка за алат (празна) HT7G045
  • HOEGERT количка за алат (празна) HT7G045
  • HOEGERT количка за алат (празна) HT7G045
  • HOEGERT количка за алат (празна) HT7G045

HOEGERT количка за алат (празна) HT7G045

23.990 ден.
Шифра на производ: 7G045
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Практичен ормар за алати со 6 фиоки за чување алати и додатоци. Може да се користи во работилница за автомобили или во гаражата на секој ентузијаст „направи сам“. 

Карактеристики
• 6 фиоки на извлекување: 4 фиоки H 75 mm, 1 фиока H 154 mm и 1 фиока H 233 mm;
• максимално оптоварување: 15 kg тесна фиока, 25 kg широка фиока;
• заштита од отворање повеќе од една фиока во исто време го спречува превртувањето на количката;
• можноста за целосно отворање на фиоките го олеснува пристапот до алатите;
• фиоки со топчести лежишта гарантираат долгорочна употреба дури и при големи оптоварувања;
• водилки со функција за затворање за да се спречи автоматско лизгање на фиоката;
• 5×1,25” TPR тркала со топчести лежишта;
• две вртливи тркала со сопирачки овозможуваат блокирање на количката против движење;
• заклучување на количката со клуч, вклучувајќи 2 клуча, ги штити алатите од кражба и од отворање на фиоки за време на транспортот;
• армиран горен дел изработен од ABS пластика;
• фиоки исполнети со EVA пена.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT количка за алат (празна) HT7G045 Опис на производот Практичен ормар за алати со 6 фиоки за чување алати и додатоци. Може да се користи во работилница за автомобили или во гаражата на секој ентузијаст „направи сам“.  Карактеристики • 6 фиоки на извлекување: 4 фиоки H 75 mm, 1 фиока H 154 mm и 1 фиока H 233 mm; • максимално оптоварување: 15 kg тесна фиока, 25 kg широка фиока; • заштита од отворање повеќе од една фиока во ист.. Category: Product #: 7G045 Regular price: 23.990 ден. 23.990
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS