HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus
 • HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus
 • HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus
 • HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus
 • HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus
 • HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus
 • HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus
 • HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus
 • HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus
 • HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus
 • HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus
 • HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus
 • HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus
 • HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus
 • HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus
 • HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus
 • HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus
 • HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus
 • HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus
 • HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus
 • HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus
 • HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus
 • HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus
 • HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus
 • HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus
 • HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus
 • HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus

HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus

81.999 ден.
Шифра на производ: 7G050 plus
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Практична и пространа количка за алати со 7 фиоки и странична преграда. Цврстата структура гарантира долгорочна употреба во услови на работилница, додека 4 тркала, вклучително и 2 вртливи тркала, обезбедуваат мобилност, благодарение на што количката секогаш ќе биде на вистинското место. Правилно избраниот алат и опрема која се состои од дури 669 елементи, посветена на занаетчиски работилници и сервиси за автомобили, ја прави совршена за работата на секој професионалец.

Карактеристики
• фиоки за извлекување: 6 фиоки H 50 mm, 1 фиока H 130 mm;
• максимално оптоварување: 15 kg плитка фиока, 25 kg длабока фиока;
• фиоките имаат индивидуални затворачи што ги штитат од самоотворање;
• можноста за целосно отворање на фиоките го олеснува пристапот до алатите;
• фиоки со топчести лежишта гарантираат долгорочна употреба дури и при големи оптоварувања;
• 1 странична врата со странична шкафче со клуч, вклучени 2 клуча;
• страничната преграда со полица обезбедува дополнителен простор за складирање на лименки или шишиња кои треба да се чуваат во исправена положба;
• 5×1,25” TPR тркала со топчести лежишта;
• две вртливи тркала со сопирачки овозможуваат маневрирање на колочката  и спречување на движење;
• заклучување на количката со клуч, 2 клуча вклучени во комплетот, ги штити алатите од кражба и од отворање на фиоки при транспорт;
• армирана горна површина изработена од ПП материјал, со обликувани вдлабнатини кои го олеснуваат раздвојувањето на малите елементи поставени на врвот.


Количката ги содржи следните полнења:

HT7G120, HT7G121, HT7G122, HT7G124, HT7G127, HT7G129

HT7G130, HT7G131, HT7G135, HT7G146, HT7G147, HT7G148

HT7G149, HT7G150, HT7G152, HT7G153, HT7G154, HT7G155

HT7G157, HT7G159, HT7G161


 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT количка за алат ( полна – 669 парчиња) HT7G050 plus Опис на производот Практична и пространа количка за алати со 7 фиоки и странична преграда. Цврстата структура гарантира долгорочна употреба во услови на работилница, додека 4 тркала, вклучително и 2 вртливи тркала, обезбедуваат мобилност, благодарение на што количката секогаш ќе биде на вистинското место. Правилно избраниот алат и опрема која се состои од дури 669 елементи, посветена на занаетчис.. Category: Product #: 7G050 plus Regular price: 81.999 ден. 81.999
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS