HOEGERT потпирач 6Т (2 парчиња) HT8G056

HOEGERT потпирач 6Т (2 парчиња) HT8G056

3.990 ден.4.990 ден.
Шифра на производ: 8G056
Достапност: На залиха
Количина:

Characteristic

 • made of high quality materials;
 • reinforced construction;
 • TÜV certificate;
 • crane:
  - 6 tons (HT8G056)
 • lifting range:
  - 395-613 mm (HT8G056)
 • 2 pieces in the set.
Technical data:
 dimension icon 6 ton / 395-613 mm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT потпирач 6Т (2 парчиња) HT8G056 Characteristic made of high quality materials; reinforced construction; TÜV certificate; crane: - 6 tons (HT8G056) lifting range: - 395-613 mm (HT8G056) 2 pieces in the set. Technical data:   6 ton / 395-613 mm .. Category: Product #: 8G056 Regular price: 3.990 ден. 4.990
3.990
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2023. UKION SHOPS