HOEGERT AKU одвртувач со прифат за битови 7.2V HT2E212
 • HOEGERT AKU одвртувач со прифат за битови 7.2V HT2E212
 • HOEGERT AKU одвртувач со прифат за битови 7.2V HT2E212
 • HOEGERT AKU одвртувач со прифат за битови 7.2V HT2E212
 • HOEGERT AKU одвртувач со прифат за битови 7.2V HT2E212
 • HOEGERT AKU одвртувач со прифат за битови 7.2V HT2E212
 • HOEGERT AKU одвртувач со прифат за битови 7.2V HT2E212
 • HOEGERT AKU одвртувач со прифат за битови 7.2V HT2E212
 • HOEGERT AKU одвртувач со прифат за битови 7.2V HT2E212
 • HOEGERT AKU одвртувач со прифат за битови 7.2V HT2E212
 • HOEGERT AKU одвртувач со прифат за битови 7.2V HT2E212
 • HOEGERT AKU одвртувач со прифат за битови 7.2V HT2E212
 • HOEGERT AKU одвртувач со прифат за битови 7.2V HT2E212
 • HOEGERT AKU одвртувач со прифат за битови 7.2V HT2E212

HOEGERT AKU одвртувач со прифат за битови 7.2V HT2E212

2.290 ден.
Шифра на производ: 2E212
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Практичен и компактен безжичен одвртувач за сестрана употреба. Обезбедува прецизна и удобна работа, а благодарение на малата големина ви овозможува да работите дури и во тешко достапни и тесни простори. Корисно за љубителите на "направи сам", занаетчии и професионалци.

Карактеристики
• напон 7,2 V
• максимален вртежен момент 10 Nm;
• брзина на ротација: 230 вртежи во минута;
• ефикасна литиум-јонска батерија од 1,5 Ah обезбедува долгорочна работа без полнење;
• време на полнење на батеријата: околу 3 часа;
• вграденото LED работно светло обезбедува правилно осветлување на работното место;
• индикаторот за полнење на батеријата ви овозможува да го контролирате и соодветно да ја планирате вашата работа;
• мала големина;
• лесен и практичен, тежина 0,57 кг;
• вклучен полнач;
• 1/4″ држач за битови со магнетен хексагонален тип;
• нелизгава, ергономска рачка обезбедува удобност при работа;
• спакувано во практична и удобна футрола за лесен транспорт и складирање.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT AKU одвртувач со прифат за битови 7.2V HT2E212 Опис на производот Практичен и компактен безжичен одвртувач за сестрана употреба. Обезбедува прецизна и удобна работа, а благодарение на малата големина ви овозможува да работите дури и во тешко достапни и тесни простори. Корисно за љубителите на "направи сам", занаетчии и професионалци. Карактеристики • напон 7,2 V • максимален вртежен момент 10 Nm; • брзина на ротација: 230 вртежи во мину.. Category: Product #: 2E212 Regular price: 2.290 ден. 2.290
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS