HOEGERT сет алати HT1R432  ( 112 парчиња )
  • HOEGERT сет алати HT1R432  ( 112 парчиња )
  • HOEGERT сет алати HT1R432  ( 112 парчиња )

HOEGERT сет алати HT1R432 ( 112 парчиња )

6.290 ден.7.370 ден.
Производител: HOEGERT
Шифра на производ: 1R432
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики
• Сет приклучоци, битови и додатоци изработени од висококвалитетен легиран челик CrV;
• отпорен на деформација;
• кован;
• крцкалки (72 заби) изработени од легиран челик CrMo, дизајнирани за тешки оптоварувања;
• спакуван во пластична кутија со метални спојки.

Сетот содржи
• приклучоци  од 1/4":
• SL4 / SL5,5 / SL7 mm
• PH1 / PH2
• PZ1 / PZ2
• Т8, Т10, Т15, Т20, Т25, Т27, Т30
• H3, H4, H5, H6
• 1/4" приклучоци: 4 / 4,5 / 5 / 5,5 / 6/7/8/9/10/11/12/13/14 mm
• 1/4 "долги приклучоци: 6/7/8/9/10/11/12/13 mm
• 1/4" TORX приклучоци: E4 / E5 / E6 / E7 / E8,
• 1/4 ”универзален зглоб
• Т-рачка 1/4“, 115 mm
• рачка од шрафцигер 1/4“, 150 mm
• продолжетоци 1/4“, 50 и 100 mm
• флексибилен продолжеток 1/4“, 150 mm
• 1/4" адаптер, 30 mm
• 1/4" крцкалка, 72 заби
• хексагонални приклучоци: 1,27 / 1,5 / 2 / 2,5 mm
• 1/2" приклучоци: 10/11/12/13/14/15/16/17/18/19/20/21/22/24/27/30/32 mm
• 1/2 "долги приклучоци: 14/15/17/19/22 mm
• TORX 1/2" приклучоци: E10 / E11 / E12 / E14 / E16 / E8 / E20 / E24
• 5/16” битови, 30 mm:
• SL8 / SL10 / SL12 mm
• PH3 / PH4
•Т40, Т45, Т50, Т55, Т60
• H7, H8, H10, H12, H14
• 1/2” приклучоци за свеќички: 16/21 mm
• 1/2 ” универзален зглоб
• продолжетоци 1/2": 125/250 mm
• адаптер
• 1/2" крцкалка, 72 заби
• 1/2 "држач за 5/16" битови

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT HOEGERT сет алати HT1R432 ( 112 парчиња ) Карактеристики • Сет приклучоци, битови и додатоци изработени од висококвалитетен легиран челик CrV; • отпорен на деформација; • кован; • крцкалки (72 заби) изработени од легиран челик CrMo, дизајнирани за тешки оптоварувања; • спакуван во пластична кутија со метални спојки. Сетот содржи • приклучоци  од 1/4": • SL4 / SL5,5 / SL7 mm • PH1 / PH2 • PZ1 / PZ2 • Т8, Т10, Т15, Т20, Т25, Т2.. Category: Product #: 1R432 Regular price: 6.290 ден. 7.370
6.290
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS