HOEGERT сет HT1R426
  • HOEGERT сет HT1R426
  • HOEGERT сет HT1R426

HOEGERT сет HT1R426

7.290 ден.
Производител: HOEGERT
Шифра на производ: 1R426
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики
• Приклучоци, битови и додатоци изработени од висококвалитетен челик од легура на хром ванадиум;
• отпорен на деформација;
• ковано;
• механизам на крцкалка (72 заби) изработен од челик од легура на хром-молибден дизајниран за тешки оптеретувања;
• спакуван во практичен, засилен куфер со метални брави и шарки..

Сетот содржи
• Битови од 1/4":
SL4, SL5.5, SL7 mm
PH1, PH2
PZ1, PZ2
Т8, Т10, Т15, Т20, Т25, Т30
H3, H4, H5, H6
• 1/4" хексагонални приклучоци: 4, 4,5, 5, 5,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm
• 1/4" долги шестоаголни приклучоци: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm
• 1/4 "универзален зглоб
• 1/4 рачка „T“, 115 mm
• Рачка штрафцигер 1/4 ", 150 mm
• Екстензии 1/4“, 50 и 100 mm
• Флексибилен продолжеток 1/4“, 150 mm
• 1/4" адаптер, 30 mm
• 1/4" крцкалка, 72 заби
• Битови: 1,5 / 2,0 / 2,5 mm
• 1/2" долги шестоаголни приклучоци: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23,     24, 27, 30, 32 mm
• 1/2" долги шестоаголни приклучоци: 14, 15, 17, 19 mm
• Битови 5/16, 30 mm:
SL8, SL10, SL12 mm
PH3, PH4
PZ3, PZ4
Т40, Т45, Т50, Т55
H8, H10, H12, H14
• 1/2 "држач за битови 5/16"
• Клучеви за свеќички 1/2": 16/21 мм
• 1/2 "универзален зглоб
• 1/2" екстензии: 125, 250 mm
• 1/2" адаптер
• 1/2" крцкалка, 72 заби

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT HOEGERT сет HT1R426 Карактеристики • Приклучоци, битови и додатоци изработени од висококвалитетен челик од легура на хром ванадиум; • отпорен на деформација; • ковано; • механизам на крцкалка (72 заби) изработен од челик од легура на хром-молибден дизајниран за тешки оптеретувања; • спакуван во практичен, засилен куфер со метални брави и шарки.. Сетот содржи • Битови од 1/4": SL4, SL5.5, SL7 mm PH1, PH2 P.. Category: Product #: 1R426 Regular price: 7.290 ден. 7.290
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS