HOEGERT сет алати 3/8" HT1R465 ( 36 парчиња )
 • HOEGERT сет алати 3/8" HT1R465 ( 36 парчиња )
 • HOEGERT сет алати 3/8" HT1R465 ( 36 парчиња )

HOEGERT сет алати 3/8" HT1R465 ( 36 парчиња )

6.400 ден.
Производител: HOEGERT
Шифра на производ: 1R465
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Комплет приклучоци, битови и додатоци 3/8".

Карактеристики
• приклучоци и додатоци изработени од челик од легура на хром-ванадиум;
• битови изработени од легиран челик S2;
• механизам на крцкалка изработен од челик од легура на хром-молибден; отпорен на деформација;
• крцкалка со 72 заби;
• спакуван во куфер со метални брави и шарки;
• внатрешноста на куќиштето е изработена од техничка пена, која го олеснува пристапот до алатите и гарантира непроменлива положба на поединечните елементи за време на транспортот.

Сетот содржи
• шестоаголни приклучоци: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 mm
• долги шестоаголни приклучоци: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 mm
• крцкалка 3/8".
• продолжетоци: 43, 100, 200 mm
• 3/8 ” универзален зглоб
• лизгачки адаптер

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT HOEGERT сет алати 3/8" HT1R465 ( 36 парчиња ) Опис на производот Комплет приклучоци, битови и додатоци 3/8". Карактеристики • приклучоци и додатоци изработени од челик од легура на хром-ванадиум; • битови изработени од легиран челик S2; • механизам на крцкалка изработен од челик од легура на хром-молибден; отпорен на деформација; • крцкалка со 72 заби; • спакуван во куфер со метални брави и шарки; • внатрешноста на куќиштето е израб.. Category: Product #: 1R465 Regular price: 6.400 ден. 6.400
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS