HOEGERT сет HT1R462  ( 38 парчиња )
  • HOEGERT сет HT1R462  ( 38 парчиња )
  • HOEGERT сет HT1R462  ( 38 парчиња )

HOEGERT сет HT1R462 ( 38 парчиња )

2.760 ден.
Производител: HOEGERT
Шифра на производ: 1R462
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производ
Комплет со приклучоци, битови и додатоци од 1/4".

Карактеристики
• приклучоци и додатоци изработени од челик од легура на хром-ванадиум
• битови од шрафцигер изработени од челик S2
• отпорни на деформации
• ковани
• крцкалка 72 заби
• спакуван во заштитно куќиште со метални шарки
 

Сетот содржи
•1/4" приклучоци: 5,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm
• битови 1/4":
• SL3, SL4, SL5, SL6 mm,
• PH1, PH2 x 2, PH3 и PZ1, PZ2, PZ3
• TT10, TT15, TT20, TT25, TT27, TT30, TT40
• H3, H4, H5, H6 mm
• Шрафцигер за приклучоци од 1/4".
• 1/4" крцкалка
• Продолжеток 1/4 " од 50, 100 mm
• 1/4 ”универзален зглоб
• Адаптер за 1/4" завршетоци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT HOEGERT сет HT1R462 ( 38 парчиња ) Опис на производ Комплет со приклучоци, битови и додатоци од 1/4". Карактеристики • приклучоци и додатоци изработени од челик од легура на хром-ванадиум • битови од шрафцигер изработени од челик S2 • отпорни на деформации • ковани • крцкалка 72 заби • спакуван во заштитно куќиште со метални шарки   Сетот содржи •1/4" приклучоци: 5,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm • битови 1/4":.. Category: Product #: 1R462 Regular price: 2.760 ден. 2.760
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS