HOEGERT сет HT1R416  ( 46 парчиња )
  • HOEGERT сет HT1R416  ( 46 парчиња )
  • HOEGERT сет HT1R416  ( 46 парчиња )

HOEGERT сет HT1R416 ( 46 парчиња )

2.420 ден.
Производител: HOEGERT
Шифра на производ: 1R416
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Комплет приклучоци, битови и додатоци од 1/4".

Карактеристики
• приклучоци, битови и додатоци изработени од висококвалитетен челик од легура на хром ванадиум;
• отпорени на деформација;
• ковани;
• крцкалка (72 заби) изработена од челик од легура на хром-молибден што ја зголемува издржливоста на механизмот и прецизноста на работата;
• спакуван во двобоен куфер со метална тока и шарки;
• практично, читливо, хоризонтално распоредување на поединечни елементи.

Сетот содржи
• битови од 1/4":
SL4, SL5.5, SL7 mm
PH1, PH2, PH3
PZ1, PZ2, PZ3
Т10, Т15, Т20, Т25, Т27, Т30, Т40
H3, H4, H5, H6, H7, H8
• приклучоци: 4, 4,5, 5, 5,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 мм
• универзален зглоб
• т-рачка 115 mm
• рачка од шрафцигер од 150 mm
• продолжетоци 50 и 100 mm
• флексибилен продолжеток од 150 mm
• адаптер од 30 mm
• крцкалка со 72 заби 1/4":
• хекс клучеви: 1,27, 1,5, 2, 2,5 mm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT HOEGERT сет HT1R416 ( 46 парчиња ) Опис на производот Комплет приклучоци, битови и додатоци од 1/4". Карактеристики • приклучоци, битови и додатоци изработени од висококвалитетен челик од легура на хром ванадиум; • отпорени на деформација; • ковани; • крцкалка (72 заби) изработена од челик од легура на хром-молибден што ја зголемува издржливоста на механизмот и прецизноста на работата; • спакуван во двобоен куфер со металн.. Category: Product #: 1R416 Regular price: 2.420 ден. 2.420
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS