Одвртувачи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HOEGERT сет одрвртувачи и приклучоци HT1S100 HOEGERT сет одрвртувачи и приклучоци HT1S100
Опис на производот Рачка од шрафцигер со сет од 26 парчиња битови, 6 приклучоци и адаптер. Комплет ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
HOEGERT сет одрвртувачи и приклучоци, 63 парчиња HT1S105 HOEGERT сет одрвртувачи и приклучоци, 63 парчиња HT1S105
Опис на производот Збир од шрафцигери, делови за шрафцигер и приклучоци со додатоци. Спакувано во п..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
HOEGERT одвртувач крцкалка со 35 додатоци HT1S101 HOEGERT одвртувач крцкалка со 35 додатоци HT1S101
Опис на производот Комплет кој се состои од крцкалка, 26 парчиња битови и 9 приклучоци. Сè е с..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
HOEGERT ударен одвртувач HT1S077
Опис на производот Ударен одвртувач 1/2" изработен од висококвалитетен хром-ванадиум челик. Вкупна..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
HOEGERT сет прецизни одвртувачи HT1S272
Опис на производот Комплет од 1000 V прецизни шрафцигери сертифицирани за работа во живо. Комплетот..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
HOEGERT одвртувач отпорен на удар ( 6x125mm) HT1S066
Product description A flat screwdriver with a steel tip on the handle, used for beating with a hamm..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT држач за битови со магнет (1/4") HT1S201
Product description Bit holder with strong magnet. 1/4 "external hexagon. Characteristics ..
160 ден.
без ДДВ: 136 ден.
HOEGERT универзален одвртувач со крцкалка ( 8 во 1 ) HT1S214
Product description Handle with ratchet and 8 replaceable screwdriver bits included. The short..
499 ден.
без ДДВ: 423 ден.
HOEGERT универзален одвртувач ( 8 во 1 ) HT1S210
Product description screwdriver with an innovative universal blade enabling the use of one bit tip..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
HOEGERT сет прецизни одвртувачи HT1S270
Опис на производот Комплетот се состои од 7 прецизни одвртувачи. Карактеристики • изработени од..
620 ден.
без ДДВ: 525 ден.
HOEGERT сет прецизни одвртувачи HT1S271
Product description In the set: 12 bits, a 9.5 cm extension cord, two pre-unders, a SIM card key an..
730 ден.
без ДДВ: 619 ден.
HOEGERT одвртувач, рамен (3x75mm) HT1S001
Product description Flat screwdrivers for screwing. The tip is ground on both sides, with a co..
90 ден.
без ДДВ: 76 ден.
HOEGERT одвртувач, рамен (3x100mm) HT1S002
Product description Flat screwdrivers for screwing. The tip is ground on both sides, with a co..
100 ден.
без ДДВ: 85 ден.
HOEGERT одвртувач, рамен (4x100mm) HT1S004
Product description Flat screwdrivers for screwing. The tip is ground on both sides, with a co..
100 ден.
без ДДВ: 85 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT одвртувач, рамен (5x100mm) HT1S008
Product description Flat screwdrivers for screwing. The tip is ground on both sides, with a co..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
HOEGERT одвртувач, рамен (6x100mm) HT1S012
Product description Flat screwdrivers for screwing. The tip is ground on both sides, with a co..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS