Работна маса H2050xW3700xD730mm PT072
  • Работна маса H2050xW3700xD730mm PT072
  • Работна маса H2050xW3700xD730mm PT072
  • Работна маса H2050xW3700xD730mm PT072
  • Работна маса H2050xW3700xD730mm PT072

Работна маса H2050xW3700xD730mm PT072

154.990 ден.
Шифра на производ: PT072
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
PT072 е работна маса која комбинира функционален дизајн со ефективни карактеристики кои ги задоволуваат корпоративните потреби, развиени како сигурно и издржливо решение за индустриски средини.

Карактеристики
• Димензии: H2050хW3700хD730мм
• Тежина без додатоци: 340 kg
• DKP и HRP лим
• Електростатска прашкаста облога
• RAL7011 (темно сива) и RAL7016 (антрацит сива) 
• Големина на перфорирана плоча H950xW3658 mm
• Полица за панели W3658xD250 mm
• Големина на масата W3700xD690
• Стандардна маса од 30 мм МДФ + 2 мм ПВЦ обложена 
• 4 парчиња заземјен штекер од 220 V со капак (Класа за заштита IP44)
• LED осветлување (светилка 3x13W со LED лента)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Работна маса H2050xW3700xD730mm PT072 Опис на производот PT072 е работна маса која комбинира функционален дизајн со ефективни карактеристики кои ги задоволуваат корпоративните потреби, развиени како сигурно и издржливо решение за индустриски средини. Карактеристики • Димензии: H2050хW3700хD730мм • Тежина без додатоци: 340 kg • DKP и HRP лим • Електростатска прашкаста облога • RAL7011 (темно сива) и RAL7016 (антрацит сива)  •.. Category: Product #: PT072 Regular price: 154.990 ден. 154.990
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS