Работна маса H2050xW2500xD730mm PT052
  • Работна маса H2050xW2500xD730mm PT052
  • Работна маса H2050xW2500xD730mm PT052
  • Работна маса H2050xW2500xD730mm PT052

Работна маса H2050xW2500xD730mm PT052

129.990 ден.
Шифра на производ: PT052
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
PT052 е работна маса која комбинира функционален дизајн со ефективни карактеристики кои ги задоволуваат корпоративните потреби, развиени како сигурно и издржливо решение за индустриски средини.

Карактеристики
• Димензии: В2050хВ2500хД730мм.
• Тежина (без додатоци): 255 kg.
• DKP и HRP лим материјал.
• Електростатска прашкаста облога.
• RAL7011 (темно сива) и RAL7016 (антрацит сива) 
• Големина на перфорирана плоча H950xW2419 mm.
• Полица за панели W2419xD250 mm.
• Големина на масата W2500xD690 mm.
• Стандардна 30 mm МДФ + 2 mm ПВЦ обложена маса.
• 4 парчиња заземјен штекер од 220 V со капак (Класа за заштита IP44).
• LED осветлување ( 2x11W со прекинувач).

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Работна маса H2050xW2500xD730mm PT052 Опис на производот PT052 е работна маса која комбинира функционален дизајн со ефективни карактеристики кои ги задоволуваат корпоративните потреби, развиени како сигурно и издржливо решение за индустриски средини. Карактеристики • Димензии: В2050хВ2500хД730мм. • Тежина (без додатоци): 255 kg. • DKP и HRP лим материјал. • Електростатска прашкаста облога. • RAL7011 (темно сива) и RAL7016 (ан.. Category: Product #: PT052 Regular price: 129.990 ден. 129.990
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS