Работна маса H2050xW2000xD730mm PT051
  • Работна маса H2050xW2000xD730mm PT051
  • Работна маса H2050xW2000xD730mm PT051
  • Работна маса H2050xW2000xD730mm PT051

Работна маса H2050xW2000xD730mm PT051

99.990 ден.
Шифра на производ: PT051
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
PT051 е работна маса која комбинира функционален дизајн со ефективни карактеристики кои ги задоволуваат корпоративните потреби, развиени како сигурно и издржливо решение за индустриски средини.

Карактеристики
• Димензии: H2050хW2000хD730мм
• Тежина (без додатоци): 190 kg
• DKP и HRP лим материјал
• Електростатска боја во прав
• RAL7011 (темно сива) и RAL7016 (антрацит сива) 
• Големина на перфорирана плоча H950xW1910 mm
• Полица за панели W1910xD250 mm
• Големина на масата W2000xD690
• Стандардна 30 mm МДФ + 2 mm ПВЦ обложена маса 
• 2 парчиња 220V заземјен приклучок со капак (Класа за заштита IP44)
• LED осветлување (1x14W со прекинувач)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Работна маса H2050xW2000xD730mm PT051 Опис на производот PT051 е работна маса која комбинира функционален дизајн со ефективни карактеристики кои ги задоволуваат корпоративните потреби, развиени како сигурно и издржливо решение за индустриски средини. Карактеристики • Димензии: H2050хW2000хD730мм • Тежина (без додатоци): 190 kg • DKP и HRP лим материјал • Електростатска боја во прав • RAL7011 (темно сива) и RAL7016 (антрацит с.. Category: Product #: PT051 Regular price: 99.990 ден. 99.990
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS