Работна маса H2050xW1400xD730 mm  PT066
  • Работна маса H2050xW1400xD730 mm  PT066
  • Работна маса H2050xW1400xD730 mm  PT066
  • Работна маса H2050xW1400xD730 mm  PT066

Работна маса H2050xW1400xD730 mm PT066

72.990 ден.
Шифра на производ: PT066
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
PT066 е работна маса која комбинира функционален дизајн со ефективни карактеристики кои ги задоволуваат корпоративните потреби, развиени како сигурно и издржливо решение за индустриски средини.

Карактеристики
• Димензии H2050хW1400хD730мм.
• Тежина без додатоци 158 кг.
• DKP и HRP лист материјал.
• Електростатска боја во прав.
• RAL7011 (темно сива) и RAL7016 (антрацит сива)
• Големина на перфорирана плоча H950xW1340 mm.
• Полица за панели W1340xD250 mm
• W1400xD690 Големина на маса
• Стандардна 30 mm МДФ + 2 mm ПВЦ обложена маса.
• 2 парчиња заземјени приклучоци од 220 V со капак. (Класа на заштита IP44)
• LED осветлување (1x14W со префрлена LED лента)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Работна маса H2050xW1400xD730 mm PT066 Опис на производот PT066 е работна маса која комбинира функционален дизајн со ефективни карактеристики кои ги задоволуваат корпоративните потреби, развиени како сигурно и издржливо решение за индустриски средини. Карактеристики • Димензии H2050хW1400хD730мм. • Тежина без додатоци 158 кг. • DKP и HRP лист материјал. • Електростатска боја во прав. • RAL7011 (темно сива) и RAL7016 (антрацит .. Category: Product #: PT066 Regular price: 72.990 ден. 72.990
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS