Работна маса H2020хW2000хD730мм PT036
 • Работна маса H2020хW2000хD730мм PT036
 • Работна маса H2020хW2000хD730мм PT036
 • Работна маса H2020хW2000хD730мм PT036
 • Работна маса H2020хW2000хD730мм PT036
 • Работна маса H2020хW2000хD730мм PT036

Работна маса H2020хW2000хD730мм PT036

110.990 ден.
Шифра на производ: PT036
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
PT036 е работна маса која комбинира функционален дизајн со ефективни карактеристики кои ги задоволуваат корпоративните потреби, развиени како сигурно и издржливо решение за индустриски средини.

Карактеристики
• Димензии: H2050 x W2000 x D730 мм
• Тежина: 285 kg (без додатоци)
• Материјали: DKP и HRP лист материјал обложен со електростатска прашкаста боја
• Боја: RAL7011 (сива) и RAL7016 (антрацит сива)
• Големина на перфорирана плоча: H950 x W1910 mm
• Големина на полицата на панелот: W1910 x D250 mm
• Големина на масата: W2000 x D690 mm
• Материјал за маса: стандарден медијапан од 30 мм со ПВЦ облога од 2 мм 
• Електрични приклучоци: 2 x 220 V заземјени приклучоци со капак (Класа за заштита IP44)
• Осветлување: LED осветлување со 1x 14W.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Работна маса H2020хW2000хD730мм PT036 Опис на производот PT036 е работна маса која комбинира функционален дизајн со ефективни карактеристики кои ги задоволуваат корпоративните потреби, развиени како сигурно и издржливо решение за индустриски средини. Карактеристики • Димензии: H2050 x W2000 x D730 мм • Тежина: 285 kg (без додатоци) • Материјали: DKP и HRP лист материјал обложен со електростатска прашкаста боја • Боја: RAL7011 .. Category: Product #: PT036 Regular price: 110.990 ден. 110.990
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

 • +389 (2) 2401 015
 • +389 70 253 303
 • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS