Чевли

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

Распродадено

HOEGERT работни чевли, PVC   HT5K568
Product’s description Men’s safety boots / boots in line with safety class S5 according to ISO 20..
1.440 ден.
без ДДВ: 1.220 ден.

Распродадено

Распродадено

HOEGERT работни чевли, високи HT5K517
Product’s description Men’s safety ankle boots in line with the S1P safety class according to ISO..
1.930 ден.
без ДДВ: 1.636 ден.
HOEGERT работни чевли  HT5K561
Product description Men's insulated protective shoes are designed to protect the foot from external..
1.560 ден.
без ДДВ: 1.322 ден.
-30%
HOEGERT работни сандали HT5K522 HOEGERT работни сандали HT5K522
Опис на производот Машки безбедносни сандали изработени во согласност со SB категоријата на обувки ..
1.240 ден.1.770 ден.
без ДДВ: 1.051 ден.
HOEGERT работни чевли ( SRC, S3 ) HT5K516
Characteristics: made in accordance with the standard specifying requirements for safety footw..
1.860 ден.
без ДДВ: 1.576 ден.
-30%
HOEGERT работни сандали HT5K520
Опис на производот Функционални работни сандали од II категорија, дизајнирани да ги заштитат стапал..
1.390 ден.1.990 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
-20%
HOEGERT работни чевли HT5K503
Product description Functional, Cat. 2 safety shoes for the protection of your feet against exter..
1.990 ден.2.490 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
HOEGERT работни чевли HT5K512
Product description Functional protective ankle boots, category II, designed to protect feet agains..
2.610 ден.
без ДДВ: 2.212 ден.
HOEGERT работни чевли HT5K511
Product description Functional protective ankle boots, category II, designed to protect feet agains..
2.080 ден.
без ДДВ: 1.763 ден.
HOEGERT работни чевли HT5K510
Product description Functional protective ankle boots, category II, designed to protect feet agains..
1.520 ден.
без ДДВ: 1.288 ден.

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2023. UKION SHOPS