HOEGERT заменлива батерија за ударен одвртувач HT2E200 ( 4Ah / 20V )  HT2E211

HOEGERT заменлива батерија за ударен одвртувач HT2E200 ( 4Ah / 20V ) HT2E211

4.990 ден.
Шифра на производ: 2E211
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Заменлива батерија дизајнирана за безжичен ударен одвртувач HT2E200 со широк опсег на апликации во сервиси за автомобили, сервиси за гуми и механички работилници, како и на градилишта за монтажни работи. Овозможува непречено функционирање на ударниот одвртувач дури и при најтешката работа.

Карактеристики
• тип на батерија: Li-Ion
• напон 20 V
• капацитет на батеријата 4,0 Ah
• време на полнење 1 час.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT заменлива батерија за ударен одвртувач HT2E200 ( 4Ah / 20V ) HT2E211 Опис на производот Заменлива батерија дизајнирана за безжичен ударен одвртувач HT2E200 со широк опсег на апликации во сервиси за автомобили, сервиси за гуми и механички работилници, како и на градилишта за монтажни работи. Овозможува непречено функционирање на ударниот одвртувач дури и при најтешката работа. Карактеристики • тип на батерија: Li-Ion • напон 20 V • капацитет на батеријата 4,0.. Category: Product #: 2E211 Regular price: 4.990 ден. 4.990
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS