HOEGERT универзална пила за дрво и метал  HT3S277
  • HOEGERT универзална пила за дрво и метал  HT3S277
  • HOEGERT универзална пила за дрво и метал  HT3S277

HOEGERT универзална пила за дрво и метал HT3S277

850 ден.
Шифра на производ: 3S277
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Универзална пила комплетирана со три заменливи сечила за метал и дрво

Карактеристики
• полимерната обвивка, ергономската рачка и издржливото и цврсто сечило со стврднати заби гарантираат сигурно држење и прецизно сечење;
• челична рамка отпорна на корозија;
• магацин за складирање на сечила;
• агли на сечење од 45° и 90° за флексибилност на потребите за сечење;
• капак на сечилото.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT универзална пила за дрво и метал HT3S277 Опис на производот Универзална пила комплетирана со три заменливи сечила за метал и дрво Карактеристики • полимерната обвивка, ергономската рачка и издржливото и цврсто сечило со стврднати заби гарантираат сигурно држење и прецизно сечење; • челична рамка отпорна на корозија; • магацин за складирање на сечила; • агли на сечење од 45° и 90° за флексибилност на потребите за сечење; • капак .. Category: Product #: 3S277 Regular price: 850 ден. 850
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS