HOEGERT столарска стега 250 x 50mm  HT3B904

HOEGERT столарска стега 250 x 50mm HT3B904

490 ден.
Шифра на производ: 3B904
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Стегачите со шипки со лизгачки краци даваат одлично триење на работните површини, кои се користат при лепење или фиксирање на материјали за време на столарија или водоводна работа.

Карактеристики
• издржлива и стабилна профилирана челична лизгачка шина
• вкрстени шини за непречено лизгање на раката
• удобно обликувана дрвена рачка
• пластичните капачиња ги штитат прицврстените материјали од гребнатини

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT столарска стега 250 x 50mm HT3B904 Опис на производот Стегачите со шипки со лизгачки краци даваат одлично триење на работните површини, кои се користат при лепење или фиксирање на материјали за време на столарија или водоводна работа. Карактеристики • издржлива и стабилна профилирана челична лизгачка шина • вкрстени шини за непречено лизгање на раката • удобно обликувана дрвена рачка • пластичните капачиња ги штитат прицврс.. Category: Product #: 3B904 Regular price: 490 ден. 490
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS