HOEGERТ сет за отстранување на Lambda сонди HT8G325

HOEGERТ сет за отстранување на Lambda сонди HT8G325

1.370 ден.
Шифра на производ: 8G325
Достапност: На залиха
Количина:

Product description

Universal set of keys for removing lambda probes.

Characteristic

  • a set of three lambda probe keys;
  • diversified construction allows you to choose the optimal key;
  • chrome key made of high quality chrome vanadium alloy steel;
  • impact wrenches made of high-quality chromium-molybdenum alloy steel;
  • packed in a plastic box for easy transport and storage.
Technical data:
 dimension icon 1/2 ", 3/8", 22 mm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERТ сет за отстранување на Lambda сонди HT8G325 Product description Universal set of keys for removing lambda probes. Characteristic a set of three lambda probe keys; diversified construction allows you to choose the optimal key; chrome key made of high quality chrome vanadium alloy steel; impact wrenches made of high-quality chromium-molybdenum alloy steel; packed in a plastic box for easy transport and storage. Techni.. Category: Product #: 8G325 Regular price: 1.370 ден. 1.370
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО
КАЛИН ГРОУП ДОО © 2022. UKION SHOPS