HOEGERT сет окасти отворени клучеви HT1W730

HOEGERT сет окасти отворени клучеви HT1W730

830 ден.
Шифра на производ: 1W730
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производ
Комплет од четири отворени прстенести клучеви. Клучеви дизајнирани за одвртување на црева на сопирачки, гориво и хидраулични црева.

Карактеристики
• клучеви изработени од висококвалитетен челик од легура на хром-ванадиум, кои штитат од корозија
• отпорен на деформација
• ковани
• 15º, шестоаголна глава
• спакуван во вреќичка од практичен материјал и во кутија

Сетот содржи
• прстенести клучеви, отворени: 8x10 / 11x12 / 13x14 / 15x17 mm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

HOEGERT сет окасти отворени клучеви HT1W730 Опис на производ Комплет од четири отворени прстенести клучеви. Клучеви дизајнирани за одвртување на црева на сопирачки, гориво и хидраулични црева. Карактеристики • клучеви изработени од висококвалитетен челик од легура на хром-ванадиум, кои штитат од корозија • отпорен на деформација • ковани • 15º, шестоаголна глава • спакуван во вреќичка од практичен материјал и во кутија Сетот сод.. Category: Product #: 1W730 Regular price: 830 ден. 830
Available from: КАЛИН ГРОУП ДОО

За нас

Работно време:

Понеделник - Петок: 09:00 - 18:00 ч.
Сабота: 10:00 - 15:00 ч.
Недела: Затворено

Premium TOOLS
Бул. 3-та Македонска Бригада 41
1000 Скопје

Локација: https://goo.gl/maps/QHjSYUaXi8GKhcTm8

Контакт

  • +389 (2) 2401 015
  • +389 70 253 303
  • info@kalin.com.mk

Facebook

КАЛИН ГРОУП ДОО © 2024. UKION SHOPS